Poslední vzkaz

4. července 2018 v 13:10 | Michaela
- Necháváš mě, aby ses mohl tahat s jinejma holkama?
- NE to fakt ne, to bych ti neudělal nikdy

Tahat se s holkama, o kterých jsi tvrdil, že jsou ti jedno a rozhodně ti na nich nezáleží, že jsou lacinný, pod tvoji úroveň. Mýlila jsem se. Přesně tohle je totiž ta jediná úroveň na kterou se zmůžeš. Možná si všichni říkáte, proč to pořád řeším. Třeba proto, že mi nikdy nebylo jedno, co děláš se svým životem.
Možná si teď libuješ v tom, že se na tebe lepí každá druhá blbka, ačkoliv sám víš, co jsou zač a nikdy to nebude ta správná cesta, ale když jsem ti řekla, že se mě nikdy nezbavíš, myslela jsem to vážně. Nikdy se nezbavíš vzpomínek na mě a na to, jak jsi vše pohřbil. Momentálně si užíváš, že jsi středem pozornosti všech těch jednoduchých holek, ale zlato oba víme, co jsi mi o nich vykládal, ale až ti zas bude smutno a ony ti přestanou stačit, vzpomeň si na to, že jsem se do poslední chvíle snažila vždycky být na tvojí straně a zachránit co šlo, nikdy jsem se na nás nevykašlala a nezahodila všechno i když jsem se kolikrát cítila na dně. To je ten rozdíl mezi námi dvěma. Nikdy bych se nesnížila ke tvému chování. Zoufale se vracet ke starým jistotám, sice nic, o co bys doopravdy stál, ale víš, že ony čekaj, tak proč ne.
Tak si nech to svoje 'miluju tě' a všechny svoje sliby o 'navždy' a 'poučil jsem se', ale jak jsi mi řekl, znám tě líp než kdokoliv jiný a tvoje zoufalý počiny si zase ponesou následky, ještě horší než dřív a ty tvoje alternativní princezny ti z nich nepomůžou a doufám, že až zase pojedeš do zadaný holky, tentokrát ti ten její natáhne, když jsem to neudělala já.


A já si slibuju, že tohle je poslední reakce na tak ubohou osobnost u které lituju nějaké společné minulosti.

Všem krásné léto. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlomený meč Zlomený meč | E-mail | Web | 11. července 2018 v 22:18 | Reagovat

Bože, to je vůl :(

Krásné léto i tobě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama