Zvířecí láska <3

9. srpna 2017 v 15:30 | Michaela |  K zamyšlení
Nedávno jsem viděla jeden film, a vlastně to není ani tak dlouho, co byl ještě v kinech, možná už jste o něm někdo slyšeli, jmenoval se "Psí poslání". Strašně dlouho jsem se odhodlávala k tomu, abych se na něj podívala, protože jsem z doslechu věděla, čeho se to tak nějak týká. A povím Vám, brečela jsem frekventovaně asi každou půl hodinu, dalších 20 minut, takže se z mého přítele, který do toho šel se mnou, stal docela užitečný kapesník. (Promiň Smějící se) Jak to tak u holek bývá, jsem taková ta typická, co nesnese pohled na trpící nebo umírající zvíře a zároveň brečí úplně při všem. Máte to taky tak? Mlčící

Nicméně mi, tenhle film, i přes to, že je vymyšlený lidmi, přinesl nový pohled na mého milovaného pejska. Jsou to tak neskutečně láskyplná, věrná a nevinná stvoření, taková, která by narozdíl od lidí nikdy neublížila bez důvodu a jeho láska se dá takřka opravdu koupit.
Respektive prostě od tohoto filmu mám ještě větší potřebu než dříve s ním komunikovat a ráda vidím, že je šťastný. Je mi líto, že takové lásky jako tomu našemu kulihráškovi, se nedostane všem.
Vždycky jsem myslela, že ty příběhy o nalezených štěňátkách v krabici jsou jen z televize a amerických filmů (stalo se to i v tom filmu).. Nedávno mi někdo povídal, jak našel malá štěňátka od vlčáka v pytli v lese. Nechápu, jak tohle může někdo udělat. Jsou to živí tvorečkové, nikomu neublížili a potřebujou péči a lásku. Jak někdo může být tak sobecký a udělat tak nelidskou věc, jen proto, že jsou mu na obtíž, nechce se o ně starat a tak..Dělá se mi z takových lidí špatně a myslím, že by si zasloužili to samé, aby se nemohli bránit a nekdo je odvezl neznámo kam, bez jídla, bez pití, v nečem, z čeho se nemůžou dostat ven. Nemluvě o těch, co ta nevinná zvířátka týrají. Je to hrůza, co lidé dovedou, protože nikdo jiný než naše lidská rasa by tohodle nebyl schopný a to je špatně, nemyslíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama