Pátek

25. srpna 2017 v 11:12 | Michaela |  Ze života
Dnešní páteční ráno nebylo stejné jako ty předešlé pracovní srpnové pátky, když jsem vstávala se zalepenýma očima, které se mi pořádně otevřely až tak v poledne.

Dnes ráno ne.

Jak jsem večer usla, tak jsen se dnes ráno probrala, pravda, jednomu oku se ještě vstávat nechtělo, takže se mu hůře zvykalo na světlo z mobilu. Podotýkám, že jsem se vzbudila asi 10 minut před budíkem. Normalně bych se jen podívala na čas a spala dál s pocitem, že ještě 10 minut k dobru.

Dnes jsem hned otevřela mobil a zkontrolovala všechna upozornění, poté jsem otevřela blog Naty (n-kone.blog.cz), kde jsem hltala každé slovo z jejího článku o jejím dětství a dosavadním životě. Naty jestli to čteš, máš můj respekt! Zároveň jsem si uvědomila, že v životě často opravdu řeším jen hlouposti, které mi za nervy a trápení vůbec nestojí.

Nasledně jsen se nasnídala, vzala věci, obula boty a šla. Vzhleden k tomu, že botičky jsou nové, po těch pár ujitých metrech už jsem věděla, že než na brigádu dojedu, budu mít na achylovkách dva naběhlé polštáře. No zvládla jsem to a nastoupila do vlaku a tam mě čekalo další vyloženě milé překvapení v podobě paní důležité - průvodčí. Oblečení sice upravené, ale uhelnaté vlasy jako po trvalé v osmdesátkách, oči orámované černou tužkou, hodně velkou. Důležitá už od pohledu, hlas jako vichřice. Milého slova nepobrala, očividně dobré ráno měla. Tomu se můžu jen smát. :)

Dojela jsem do cílové stanice a před nádražím ležel jeden profláknutý opilý bezdomovec, kterému není pomoci. Sanitka ani policie nepomohla. Kolem šel jeden, zřejmě nezasvěcený pán, který se několikrát optal na pomoc. Opilec ho odbil pouze několika žvatlavými slovy, tudíž pán pokračoval v cestě.

No, divné ráno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama