Jak se těším do školy?

9. srpna 2017 v 11:30 | Michaela |  Ze života
Teď si asi musíte říkat, že jsem totálně mimo, když se "těším" do školy. Ale spíš se zase vracím k tomu, co jsem psala několik článků zpátky a to "Na všem zlém si najít něco dobré". A i přes to, že často jsem dost pesimistický člověk, v tomhle jsem fakticky pozitivní, jak jen to jde. Myslím, že tyhle těšingy na nový začátek roku mě popadly, co jsem měla nastupovat na střední.

Víceméně můj pocit natěšenosti spoočívá v tom, že tam mám vizi toho nového začátku. Například, bez přátel, které nepotřebuji..Smějící sepo užitém létě, kdy mám čas na to, být lepší než jak si mě spolužáci pamatují z června. Ale ne jen to, mám i takové ty najivní představy o tom, že si budu řádně psát a podtrhávat sešity, že ten rok bude určitě lepší, než ty předešlé (i když letos se mi to vydařilo kupodivu) a hlavně, co je pro mě nejdůležitejší, posune mě to dál a řekněme, udělá lepším člověkem. Nikoho nebaví se ve škole učit věci, který nám k ničemu nebudou a hustěj to do nás úplně zbytečně, ale naopak já mám pak dobrý pocit z toho, že to něco málo, například jazyky, které mě ve škole povětšinou baví, že s nich si vážně něco odnesu. Dělá mi radost, když sama vím, že jsem do toho vložila kus sebe.
Jinak co se týče spolužáků, kteří mi po týdnu začnou lézt na nervy a mojí zakomplexované třídní učitelky, které dělá radost, že neumím matiku jako ona, jo, to mi tu vizí lepších zítřků trochu kazí.Smějící se

Prozatím si všichni užívejte ten zbylý měsíc prázdnin. Záleží jen na Vás, jaký si ho uděláte, důležité je, aby stál za to!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 michaellazan. michaellazan. | Web | 9. srpna 2017 v 14:55 | Reagovat

Já se také začínám těšit. Sice to nebude úplně nový začátek, ale já si řekla, že tentokrát se škole budu věnovat a nechci podcenit maturu. Už si pomalu střádám věci do školy, takové ty blbůstky. (Taky jsi na to úchyl? Lepíky apod.) Takže o to víc se těším.

2 Michaela Michaela | Web | 9. srpna 2017 v 15:16 | Reagovat

[1]: Jojojo, presne to je ono!! :D vsechny ty blbinky jsou na tom nejlepsi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama