Děsivé sny

19. srpna 2017 v 15:10 | Michaela |  Ze života
Mám od mala hrozný strach z pavouků, opravdu. když se nějaký ocitne v mojí blízkosti, začnu ječet, utíkat, hysterčit..vyvádět prostě no. Ale na druhou stranu, jak už víte, všichni a všechno mi přijde zajímavé a musím si to prohlédnout, tudíž když pavouk klidně leží/sedí/stojí (nevím jak to oni maj) na pavučině, tak se moje pole osobního prostoru trošku zmenší a já jsem schopna se na něj dívat, tak ze vzdálenosti jednoho metru max, jak si hoví na pavvučince a přemýšlí, jak by mě asi nejefektivnějí sežral.

U mého přítele na zahradě jsem včera zrovna objevila celé království křižáků, kteří na mě měli výhled z každého zákoutí jeho zahrádky, takže si asi umíte představit, že když jeden pavouk mě viděl osmkrát, že jsem musela být dohromady kamerována asi tak ještě bilionkrát. Fuu, děsivá představa. Tato, pro mě v životě velmi silně signalizující událost mě přivedla na myšlenku, že buď už nikdy na tuto zahradu nevkročím, nebo nebudu mít přítele..:D Jistě, že vyhrálo to první. Ačkoliv mě šíleně znepokojuje, kolik jich tam žije. Jejich zahrada disponuje nepřeberným množstvím různých velikostí, od těch miniaturních, po velikosti balvanu, jen si vybrat. PS: Kdo by měl zájem, zadarmo si můžete odchytit pro kterého Vám srdce bije.

Abych se dostala k těm snům. U mě doma, musím zaklepat, jich doufám tolik není, ale jednou večer, kdy mi ruka s hlavou visely z postele dolu, abych si mohla prohlédnout pár videí na YT, povím vám, děs. Koukám , koukám, jediným světlem u mě v pokoji je pouze obrazovka mobilu a najednou tak periferně vidím, jak se něco sesunulo dolu k mobilu, blízko u mé ruky. Zaostřila jsem a tam úplně na pohodku pavouček, nebo takový ten sekáč, nevím, asi ho video od ShopaholicNikol také zajímalo, protože o vztazích mluvila opravdu přesvědčivě a aby toho nebylo málo, pavouček nešel jen tak na blind, asi metr nad ním, ve výklenku nad mou postelí, si v malé, zrovna čerstvě vytvořené pavučince, spinkala jeho žena. Moje hysterie nabírala obrátky, ale pro ochránce přírody, nakonec jsem je nahnala oba do sklenice a vyhodila oknem ven, takže se jim nic nestalo, jenom přišli o azyl, ale jsou to kluci šikovní, najdou další.

Od té doby se s pavouky střetávám čím dál tím více a od toho se odvíjí o mé sny. V posledních nocích se probouzím v upocených peřinách a hrůzou v obličeji, že se na mě spykla rodinka a uspořádala invazi, aby mě sežrali. Asi si dokážete představit moji noc po včerejší "procházce" po zahrádce u přítele doma. Potřebuju psychologa..:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama